Menü
Your Cart

Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde - Aidin Salih

Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde - Aidin Salih
Tükendi
Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde - Aidin Salih
235,00TL
Vergiler Hariç: 235,00TL

GERÇEK TIP  Yitik Şifanın İzinde – Aidin Salih
 

‘Gerçek Tıp’, hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.

Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla ‘az yiyerek’ ve ‘doğru beslenerek’ sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

 “Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi” (Buhari, Kader, 4)

 

Yazar Aidin Salih hanım;
 

Lugansk, Ukrayna’da Tıp Fakültesini bitirdi. Sovyetler Birliği’nde yıllarca tıp doktorluğu görevini yürüttü. Daha sonra Taşkent Devlet Üniversitesi’nde Biyoloji bölümünden mezun oldu. Ayrıca Uluslararası Alternatif Tıp Okulu’nu bitirdi.

Biyoloji diploma tezi ‘Yabani Hayvanların Fizyolojisi’ üzerineydi. 30 yılı aşkın bir zamandır aldığı çok yönlü eğitimlerle insan ve hayvan hastalıklarının sebeplerini inceliyor.

İslam Tıbbı, Tıbb-ı Nebevi konusundaki alimlerin ve eski hekimlerin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanıyor. Tedavileriyle binlerce insanın şifa bulmasına vesile oldu.  Bu çerçevede geliştirdiği tıp yaklaşımını anlattığı, birçok dile çevrilen Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde isminde bir kitabı bulunuyor.


 

SADE HAYAT YAYINCILIK
Geleneksel Tıp Kitaplığı 

Yayın No: 1
Ebat : 16x24
Kapak : Bristol
Kağıt: Enzokrem
Sayfa : 448
ISBN : 978-605-62880-1-2

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu K004
Marka Kitaplar
Stok Durumu Var

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Gerçek , Tıp , - , Yitik , Şifanın , İzinde , - , Aidin , Salih