Menü
Your Cart

Çörek Otu Yağı 250 ml Geleneksel

Çörek Otu Yağı 250 ml Geleneksel
Çörek Otu Yağı 250 ml Geleneksel
189,00TL
Vergiler Hariç: 189,00TL

Nuka Soğuk Sıkım Çörek Otu Yağı 250 ml - İçilebilir ÖzellikteLatince Adı: Nigella sativa.

Elde Ediliş Şekli: Meyve / Soğukpres.

Ürün kalitesi : Geleneksel

Menşei: Türkiye.
Ambalaj; 100 ml, 250 ml, 1000 mlMaddeleri: Linol asit, vitamin-E,  0,5 ile 1,5 uçucu ve doymamış yağ asiler ihtiva eder .

Etkisi: Cilt Besleyici, bağışıklık sistemi dengeleyici.

Uygulama: Hassas, tahriş olup yıpranmaya yönelmiş, cilt bakım ve masajlarında tavsiye edilir. Alerjiyi önler, cildi parlaklaştırır. Düzgün bir cilde, parlak saça, sağlıklı ve hayat dolu bir görünüm sağlar.

Keskin kokulu olduğundan diğer yağlar ile karıştırılması tavsiye edilir.

Tüm sabit yağlar gibi : Tabii içeriği ile savunma sistemine, metabolizma ve hormonlara iyi gelen çörek otu, antioksin özelliğinden  vücudu zehirli maddelerden temizler, kan dolaşımını güçlendirir ve bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar.

Çörek otu ürünleri hamilelik devresindeki şikayetleri azaltır. Yan tesiri olmayıp, bu devredeki hanımlara ve bebeklerini ana sütüyle besleyenler için süt kalitesinin bebeğe daha yarayışlı olmasını sağlar.

 Çörek otu yağı, bağışıklık sistemini güçlendirici etkileri nedeniyle kanser başta olmak üzere sinir sistemi hastalıkları, şeker hastalığı, öksürük tedavisi, kalp hastalıkları ve kolesterolle mücadele, romatizma ve daha birçok rahatsızlığa olumlu etkileri çok sayıda araştırmaya konu olan çörekotu yağının, sabah akşam salatalarda ve zeytinyağlılarda bir çay kaşığı tüketilmesi öneriliyor. Ayrıca cilt temizliği sonrasında cilde ve saç diplerine masaj yaparak uygulandıgı takdirde cilde ve saçlara canlılık kazandırıyor.


KULLANIMI: Günde bir tatlı kaşığı olarak doğrudan alınabileceği gibi salata ya da zeytinyağlılarının üzerine doğrudan ya da diğer yağlarla birlikte karıştırılarak eklenebilir. Cilt ya da saç diplerine masaj formunda uygulama yapılabilir.

NOT:  Kişiye bağlı alerjik bir reaksiyon görülmesi halinde kullanıma ara veriniz. Ürünün faydaları hakkında verilen bilgiler bilimsel araştırma bulgularına dayanır. Sadece destekleyici ve tavsiye niteliğindedir. Tedavi amaçlı ilaç yerine kullanmayınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Nuka , Soğuk , Sıkım , Çörek , Otu , Yağı , 250 , ml