Menü
Your Cart

Hakkımızda

Merhabalar,
 
Çocukluğumda yaz tatillerini köyde anneannemle dedemin evinde geçirirdik. Tarlalarda koşar oynar, kümesten yumurta toplar, anneannem inekleri sağarken onu seyreder, ağaçlara çıkar meyve toplayıp yer, dağdan gelen buz gibi suyu içer, ne kadar geç yatsak ta sabahları erkenden ve dinç kalkardık. Doğallık, temizlik ve anneannemin güler yüzü, sıcak sevgisiyle geçerdi çocukluk yazları.
 
Sonraları okul, üniversite ve iş hayatı ile kendimi uzun yıllar çalışacağım bir dış ticaret firmasının finansman ve bütçe şefliği görevinde buldum. Uzun çalışma saatleri, artan stres, ofis içi hırslar ve mücadeleler ile geçen yıllar doğal olandan uzaklaşıp çeşitli sağlık sorunları yaşamama sebep oldu.

Sonunda "Hayat bu değil" diyerek yeni bir hayata başlama kararı aldım. Kullandığım, faydalı, doğal ürünleri, arayışı olan, tercih eden bilinçli insanlara sunmak, doğal bir sektörde hizmet vermek isteğiyle, “çok lütuf ve ihsan, azık, zahire, rızık, çok sesli, ahenkli” anlamlarına gelen “Purneva” kelimesi ile “Doğal” kelimesini bir araya getirip, “Purneva Doğal” ile hayata ve insanlara “merhaba” dedim.

Günlerimiz sürekli bir şeylere yetişmek üzere koşarken, hızla doğal ve sağlıklı olandan ister istemez uzaklaştık. Böyle olunca fiziksel ve manevi sağlığımız bozuldu, hastalıklar kapımızı daha sık çalar oldu. Oysa hayatlarımızda küçük değişiklikler ile hastalıkları kendimizden uzaklaştırabilir, daha sağlıklı ve mutlu hayatlar yaşayabiliriz.
 
Kullandığımız kozmetik, bakım ürünleri ve temizlik ürünlerinde kimyasal olanlar yerine doğal olanları seçerek, kendimizi ve ailemizi en basit halsizlik dediğimiz rahatsızlıktan kansere kadar varabilen birçok hastalıktan koruyabiliriz.

www.purneva.com, bu bilinçle 2014 yılında hizmet vermeye başladı. 2017 yılında Sade Pazar ile aynı aileye, Yerküre Doğal Yaşam Ürünleri AŞ ailesine katıldı.
 Doğal ve organik birçok markayı, farklı ödeme seçenekleri ve son derece güvenli bir yazılım ile siz değerli ziyaretçilerine sunarak keyifli ve güvenli alışveriş olanağı sağlamaktadır.
 
Siparişleriniz çoğunlukla stoklarımızda bulunan ürünlerden karşılanmakta olup genelde aynı gün veya duruma göre bir - iki gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Amacımız sizlerin de desteği ve güveni ile doğal ve sağlıklı ürünlerimizi, tercihi doğallık olan daha çok insana ulaştırarak hizmet vermektir.

Bu anlamda başladığımız günden bu yana artan ziyaretçi sayımız, ürün çeşidimiz ile;
 
Diyet ve Sağlıklı Ürünler Fuarı
Exponatura Doğal Organik Sağlıklı Ürünler Fuarı
Naturel Beden, Zihin, Ruh Sağlığı Festivali
Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali
Likefest Bahar ve Güz Festivallerine
Geleneksel Tasarım Pazarı Festivali’ne katıldık

Keyifli bir alışveriş yapabilmeniz ve memnuniyetiniz her zaman en önemli önceliğimizdir.

Öneri ve isteklerinizi bizimle mutlaka paylaşmanızı isteriz.

Gönülden selamlarımla,
 
Tülay Karagülmez
Purneva Doğal - Kurucu
www.purneva.com
bilgi@purneva.com
0 553 418 08 06