Menü
Your Cart

Hakkımızda

Purneva, 2014’te kozmetik, güzellik, bakım ve temizlik ürünlerinde zararlı kimyasal içeren ürünler yerine doğal ve organik olanları tercih edenlere ulaşmayı ve bu değerdeki ürünleri ilgililerine ulaştırmayı hedefleyerek kuruldu.

 

Çok rızık, çok sesli, ahenkli anlamlarına gelen Purneva; 2017 yılında Sade Hayat prensiplerine uygun organik ve doğal içerikli kozmetik, güzellik, bakım ve temizlik ürünlerini sunmayı amaçlayarak Yerküre Doğal Yaşam Ürünleri A.Ş. ailesine katıldı.

 

Amacımız; insana ve doğaya zarar vermeyen, sentetik aroma, GDO, paraben, SLS, EDTA gibi zararlı kimyasallar içermeyen organik ve doğal içerikli kozmetik, güzellik, bakım ve temizlik ürünlerini siz dostlarımıza sunmak ve sade, sağlıklı, temiz ve halis ürünleri keşfetmek ve ilgililerine ulaştırarak bu bilinci korumaktır.

 

Sunduğumuz ürünler hakkında doğru bilgilendirmeler yaparak taleplere karşılık verebilmeyi, ürünlerimizde tutarlılığı ve devamlılığı sağlayarak Sade Hayat prensiplerine uygun üretim yapan diğer üreticilerin ürünlerinin sunulduğu, kolay ulaşılabilir doğal ürün satış platformu olmayı hedefliyoruz.

 

 

Bu bağlamda başladığımız günden bu yana artan dostlarımızın da ilgisiyle ve ürün çeşidimiz ile;

 

Diyet ve Sağlıklı Ürünler Fuarı
Exponatura Doğal Organik Sağlıklı Ürünler Fuarı
Naturel Beden, Zihin, Ruh Sağlığı Festivali
Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali
Likefest Bahar ve Güz Festivallerine
Geleneksel Tasarım Pazarı Festivali’ne katıldık.